• 1401/01/04 - 01:51
  • تعداد بازدید خبر : 132
  • زمان مطالعه: کمتر از یک دقیقه

بازدید و نظارت نوروزی معاون بهداشتی دانشگاه از مراکز خدمات جامع سلامت و بیمارستان رودسر

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان همزمان با تعطیلات نوروزی از مراکز خدمات جامع سلامت و بیمارستان شهرستان رودسر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه؛ در چهارمین روز از تعطیلات نوروزی دکتر آبتین حیدرزاده به همراه دکتر سید احمد قیامی –سرپرست معاون فنی معاونت- و کارشناسان معاونت بهداشتی با حضور در شهرستان رودسر از روند فعالیت مراکز خدمات جامع سلامت شبانه روزی چابکسر و مرکز معین کلاچای بازدید کردند.

معاون بهداشتی دانشگاه در این بازدید بر دفع بهداشتی زباله ها و پسماندهای خشک و عفونی، ارجاع الکترونیک، اجرای درست نظام پزشک خانواده و آموزش های مردمی توسط سفیران سلامت تاکید کرد.

وی آموزش های لازم دفع زباله و پسماندها که در روستاها بر عهده بهورزان و در شهرها از مسئولیت های مراقبین سلامت است را مورد توجه قرار داد و ارتقای کیفی خدمات ارائه شده در مراکز خدمات جامع سلامت به ویژه در ایام تعطیلات نوروزی را از وظایف حوزه ی بهداشت دانشگاه عنوان کرد.

در ادامه ی این بازدید، دکتر حیدرزاده به همراه تیم کارشناسان بهداشتی در بیمارستان شهید انصاری رودسر حضور یافت و روند فعالیت بخش های مختلف این بیمارستان را مورد بازدید قرار داد و ارائه خدمات به بیماران را ارزیابی کرد.

  • گروه خبری : اخبار معاونت بهداشتی,اخبار کرونا
  • کد خبر : 85667
کلمات کلیدی
مائده اسفند مز
خبرنگار

مائده اسفند مز

تصاویر

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 03 شهریور 1400