• 1401/01/14 - 07:35
  • تعداد بازدید خبر : 83
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد:

راه اندازی ایستگاه های سیار واکسیناسیون کرونا در روز طبیعت

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تاکید بر دریافت دز سوم واکسن کرونا، از راه اندازی ایستگاه های سیار تزریق واکسن کووید_۱۹ در پارک ها و تفرجگاه ها و مراکز گردشگری سراسر استان در روز طبیعت(۱۳ فروردین) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه؛ دکتر آبتین حیدرزاده با بیان اینکه تزریق واکسن کرونا در سطح استان همچنان ادامه دارد اظهار کرد: همزمان با روز طبیعت (۱۳ فروردین) 37 ایستگاه سیار واکسیناسیون کووید_۱۹ در محل پارک ها، مراکز گردشگری، تفرجگاه ها، سواحل‌ و بوستان ها‌ی سراسر استان آماده ی تزریق واکسن به مراجعه کنندگان هستند.

وی افزود: این اقدام در راستای دسترسی بیشتر و مناسب تر مردم برای تزریق نوبت سوم واکسن کووید_۱۹ است.

معاون بهداشتی دانشگاه با اشاره به تزریق بیش از پنج میلیون و ۲۴۵ هزار دز واکسن کووید_۱۹ در گیلان گفت: با توجه به حضور مسافران نوروزی در استان و دید و بازدیدها در تعطیلات آغاز سال، تکمیل دزهای واکسن کرونا برای ارتقای ایمنی بیشتر جامعه و استان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

دکتر حیدرزاده تاکید کرد: در کنار واکسیناسیون، همچنان رعایت شیوه نامه های بهداشتی و استفاده از ماسک و شست و شوی مرتب دست ها و پرهیز از حضور در اماکن و میهمانی های شلوغ و پرجمعیت برای پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس و ابتلای سخت و شدید کرونا بسیار مهم است.

  • گروه خبری : اخبار معاونت بهداشتی,اخبار کرونا
  • کد خبر : 86024
کلمات کلیدی
مائده اسفند مز
خبرنگار

مائده اسفند مز

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 03 شهریور 1400