• 1401/02/08 - 09:48
  • تعداد بازدید خبر : 100
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

پیام سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه به مناسبت روز جهانی بهداشت حرفه ای

سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی فرارسیدن روز جهانی بهداشت حرفه ای را تبریک گفت و بر نقش بی بدیل کارشناسان این عرصه در تامین سلامت جامعه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه؛ در این پیام امده است:
هشتم اردیبهشت مصادف با ۲۸ اوریل که به نام روز جهانی بهداشت حرفه ای نامگذاری شده نشاندهنده ی اهمیت توجه به بهداشت و سلامت در حوزه ی کار و مشاغل است. در دنیای امروز ما بیش از آنکه در منزل و کنار خانواده هایمان باشیم، زمان بیشتری را در محیط کار و حرفه ی خود می گذرانیم بنابراین توجه به بهداشت حرفه و شغل های مختلف امری مهم و تاثیرگذار در سلامت جامعه است.
در دوران پاندمی کرونا که علاوه بر تلفات جانی، سبب آسیب های اجتماعی و اقتصادی متعددی به جامعه شد، زحمات کارشناسان بهداشت حرفه ای در حفظ بهداشت و سلامت در محیط های کاری انکارناپذیر بود به طوری که حضور مستمر و بازرسی های مکرر فعالان این حوزه توانست امنیت و سلامت را در محیط های کاری تضمین کند و در نهایت بخش عمده ای از سلامت جامعه در دوران پاندمی را کنترل نماید.
این روز مهم را به همه تلاشگران عرصه بهداشت به ویژه کارشناسان زحمتکش و پرتلاش بهداشت حرفه ای تبریک گفته و امید دارم با همراهی و همکاری بیشتر بتوانیم گامی موثر در ارتقای سلامت جامعه مان برداریم.
دکتر اسماعیل نورصالحی
سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان

  • گروه خبری : اخبار معاونت بهداشتی,رویدادها,اخبار کرونا
  • کد خبر : 86936
کلمات کلیدی
مائده اسفند مز
خبرنگار

مائده اسفند مز

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 03 شهریور 1400