• 1400/11/03 - 10:54
  • تعداد بازدید خبر : 143
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

تبریک معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مناسبت میلاد دخت پیغمبر اسلام و فرارسیدن روز زن و مادر

دکتر آبتین حیدرزاده فرارسیدن روز ولادت فاطمه زهرا (س) را در پیامی تبریک گفت و نقش بی بدیل مادران و زنان در خانواده و جامعه را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه؛ متن پیام به شرح زیر است: تقارن میلاد خجسته بانوی بزرگ اسلام با روز مادر و زن، همزمانی مبارکی است که نشان از نقش بی بدیل زنان و مادران در طول تاریخ داشته است. بدون شک جایگاه زنان در تاریخ سرزمین مان، همواره از ارج و قرب بالایی برخوردار بوده و با الگو برداری از فاطمه زهرا (س) هم رفیع تر شده است.

مادران که بدون انتظار از فرزندان خود و بدون ادعا، همواره با ایثار و از خودگذشتگی چراغ خانه ها را روشن نگاه می دارند، مطمئنا در دوران پاندمی کرونا هم دوری فرزندان شان را به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی تحمل کرده اند اما مطمئنا قدردانی از مادران هیچگاه زمان و مکان نمی شناسد و می توان حتی در دوران شیوع کرونا هم قدردانی از مادران را با بهترین شیوه ها انجام داد. بدون شک زنان و مادران سرزمین مان در مهرگستری، صلح دوستی و عطوفت بی همتا هستند. این روز بزرگ را به همه ی زنان و مادران سرزمین مان تبریک عرض می کنم و سلامتی و شادی روزافزون را برای همه ی زنان پرتلاش و مهربان کشورمان از خداوند متعال خواستارم.

دکتر آبتین حیدرزاده

معاون بهداشتی دانشگاه

  • گروه خبری : اخبار معاونت بهداشتی,رویدادها
  • کد خبر : 82161
کلمات کلیدی
مائده اسفند مز
خبرنگار

مائده اسفند مز

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 27 مرداد 1400