• 1400/10/13 - 10:56
  • تعداد بازدید خبر : 216
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

جهاد کارکنان حوزه ی بهداشت در دوران کرونا با الگوبرداری از جهاد خالصانه ی شهید سردار سلیمانی بوده است

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان همزمان با فرارسیدن دومین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی، در پیامی جهاد کارکنان حوزه ی بهداشت در دوران کرونا را الگوبرداری از جهاد خالصانه ی شهید سلیمانی دانست.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه؛ دکتر آبتین حیدرزاده به مناسبت فرارسیدن دومین سالگرد شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی پیامی صادر کرد. متن پیام به شرح زیر است:

سردار قاسم سلیمانی که با جانفشانی های خالصانه ی خود در حفاظت از کیان کشور و مردم سرزمین خود به مقام بالای شهادت رسید، نمونه ای از یک شخصیت والا و فداکار در راه آرمان های مقدس انقلاب اسلامی و میهن عزیزمان است. مطمئنا شهادت تنها چیزی بود که لایق و شایسته سردار حاج قاسم سلیمانی بود و نام و یاد سردار بزرگ علاوه بر دوران حیات دنیوی وی، پس از شهادت هم نمادی از اخلاص، فداکاری و ایثار در راه میهن برای همیشه در طول تاریخ این سرزمین باقی خواهد ماند. در حوزه ی بهداشت با اتکا به نام شهید سلیمانی در پاندمی کرونا هم جانفشانی های بسیاری صورت گرفته که بدون شک با تاسی از جهاد خالصانه ی سردار شهید سلیمانی بوده است. امیدوارم در مسیر اعتلای کشور عزیزمان و خدمت به مردم شریف کشور و استان، بتوانیم با الگوبرداری از سردار شهید سلیمانی، خدمات ارزنده ای ارائه دهیم و شاهد بازگشت کامل سلامتی به کشور عزیزمان باشیم.

دکتر آبتین حیدرزاده

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان

  • گروه خبری : اخبار معاونت بهداشتی,رویدادها,اخبار کرونا
  • کد خبر : 81411
کلمات کلیدی
مائده اسفند مز
خبرنگار

مائده اسفند مز

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 27 مرداد 1400