• 1400/09/16 - 06:42
  • تعداد بازدید خبر : 184
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه
به مناسبت ۱۶ آذر؛

معاون بهداشتی دانشگاه با حضور در مرکز پاسخگویی تلفنی ۴۴۰۱ روز دانشجو را گرامی داشت

معاون بهداشتی دانشگاه با حضور در مرکز پاسخگویی تلفنی ۴۴۰۱، از تلاش های دانشجویان حاضر در این مرکز در راستای اطلاعرسانی حوزه ی واکسیناسیون کووید ۱۹ قدردانی کرد و روز دانشجو را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه؛ دکتر آبتین حیدرزاده امروز-16 آذر- همزمان با روز دانشجو با حضور در مرکز پاسخگویی تلفنی واکسیناسیون کووید ۱۹( ۴۴۰۱)، در جمع دانشجویان این مرکز در محل معاونت بهداشتی حاضر شد و این روز را به دانشجویان تبریک گفت.
معاون بهداشتی دانشگاه با قدردانی از تلاش دانشجویانی که طی ماه های اخیر در مرکز پاسخگویی تلفنی ۴۴۰۱ در حوزه واکسیناسیون اطلاعرسانی کردند گفت: مطمئنا کسب جایگاه نخست استان گیلان در پوشش همگانی واکسیناسیون کووید در سطح کشور، مرهون تلاش جمعی از دانشجویان، نیروهای هلال احمر، بسیجیان و نیروهای خدوم سپاه و کارکنان حوزه ی بهداشت در سراسر استان بوده است.
وی افزود: خوشبختانه با همراهی و اتکا به فرهنگ بالای مردم گیلان، توانستیم در اجرای فرایند واکسیناسیون کووید به عنوان استان اول کشور مطرح شویم.
دکتر حیدرزاده با اشاره به تداوم تلاش ها برای پوشش هر چه بیشتر واکسیناسیون کووید ۱۹ مردم گیلان تاکید کرد: مطمئنا با همراهی یک هزار دانشجو در اجرای فرایند واکسیناسیون کووید ۱۹ در سراسر استان، تمامی تلاش ها برای پوشش هر چه بیشتر این مهم، فراهم شد و برای ارتقای سلامت مردم، این تلاش ها همچنان ادامه خواهد یافت.
وی ادامه داد: توانمندی دانشجویان و اعتماد به نیروهای جوان استان همواره در پیشبرد اهداف جامعه و به ویژه در دوران شیوع کرونا تاثیرگذار بوده است.

  • گروه خبری : اخبار معاونت بهداشتی
  • کد خبر : 80296
کلمات کلیدی
مائده اسفند مز
خبرنگار

مائده اسفند مز

تصاویر

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 27 مرداد 1400